Školka Staré Ždánice

… svět je místo k divení

Divadla v MŠ

dne 06/01/2022

Divadla na celý školní rok jsou nasmlouvána na rok dopředu. Byla zapsána do sdíleného kalendáře a dále jsou změny aktuálně upravovány, tak abyste měli správné informace. V listopadu jsme byli upozorněni, že systém nefunguje (kalendář se neaktualizoval do rychlého přehledu denních událostí). Provedli jsme kroky k nápravě, a změny se nám aktualizovali. Bohužel dnes jsme zjistili, že problém se opakuje.  

Na stránkách MŠ bylo pro dnešní den uvedeno divadelní představení Český rok, pokud jste ale rozklikli odkaz na toto představení – podrobnosti – v samotném kalendáři už toto divadelní představení uvedeno nebylo. Tuto změnu v kalendáři jsme provedli již před vánoci, neboť interpretka představení je dlouhodobě nemocná a divadlo bylo nahrazeno zítřejším představením Tuč a Ňák, které je v kalendáři rovněž uvedeno.

I my se spoléháme na tento kalendář, máme ho propojený s mobily, ale nám se v nich informace pro dnešní den ukazovali správně (bez divadla, zítra divadlo). Omlouváme se za nedopatření, vniklou situaci řešíme se správcem webu.