Školka Staré Ždánice

… svět je místo k divení

Vývoj deratizace v MŠ

dne 22/01/2016

 

 

Deratizační firma instalovala pasti s jedem ( 21.1.2016), oddělení je na 10 dnů uzavřeno, poté bude následovat dezinfekce a opětovný úklid.

Po konzultaci s ředitelem školy a starostou obce bylo dohodnuto: – zajistit nouzový režim pro maximální počet dětí ve II. oddělení při dodržení bezpečnosti dětí, požádat rodiče aby si děti nechali doma, brali si je po obědě, v případě výletu i před obědem, domů.

Situace ve třídě: Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zajistit odpovídající provoz ve II.oddělení a doufáme, že situaci s pomocí Vás všech zvládneme až do konce.

Kapacita třídy není nafukovací a všechny děti z obou oddělení se nám do jedné třídy nevejdou, nejde jenom o technické problémy (počet lehátek a prostor kam je umístit, počet míst u stolečků, hygiena na záchodcích a v umývárně, omezený prostor pro oblékání atd.), ale také o zvýšené nebezpečí úrazů.

Na základě Výše uvedených skutečností si Vás dovolujeme oslovit, zda by jste mohli co nejdříve (e-mailem)nahlásit jak Váš syn/dcera budou či nebudou do MŠ docházet v příštím týdnu, abychom mohli vytvořit plán nouzového režimu. Děkujeme

Akce v příštím týdnu: pondělní bruslení platí – dojde tím ke snížení počtu dětí ve třídě, kdo může přivede děti až k autobusu, který odjíždí v 8.30 hod.. Středeční divadlo ve Slepoticích také platí, rovněž kdo může dovede děti až k autobusu. V obou případech pakliže můžete, prosíme vyzvedněte si děti po příjezdu do MŠ v 11.45 hod..