Školka Staré Ždánice

… svět je místo k divení

Focení 7.6.2018

dne 29/05/2018

Dne 7.6.2018 bude v MŠ od 9:00 probíhat fotografování dětí. 

Obsah balíčku fotek:
1x společná fotografie celé třídy 13 x cca 18 cm
1x osobní foto 13 x cca 18 cm
3x osobní foto 10 x cca 15 cm

Cena balíčku 300,-/1 dítě.

Fotografie nad rámec balíčku (fotografie s kamarádem) + cca 50,-/ upravený ks v el. podobě. (Po focení bude k dispozici online galerie s náhledy, kde se dá doobjednat foto nad rámec balíčku)

 

Informace o tom, s kým se má vaše dítě fotit, doneste písemně na podepsaném papíře (do 6.6.2018).

Například:

Jana Nováková

  1. s Evou K., Lucinkou Š. a Tondou P.
  2. s Honzou P.
  3. s Petrem T.

 

Informace od paní fotografky: 

Co na sebe? Focení bude proníhat na zahradě školky. Pro pány mám připravené červené kšandy a motýlka a malé slečny budou mít v ručce žlutou či červenou kytičku. Na fotce bude dobře vypadat, když i oblečení/doplňky v těchto barvách zůstanou. Dále může být modrá, bílá, hnědá.  V příloze posílám ukázkové foto.

Pro malé slečny – nejlépe budou vypadat šatečky (bílé, hnědé, riflové, světle žluté či světle červené). Dále může být tutu sukýnka + světlý vršek, halenka s volánky, čelenka do vlásků. (Myslete prosím na to, že kytičky budou v barvách žlutá a čevená, tak aby to hezky ladilo 🙂

Pro malé pány – rifličky, manšestrové kalhoty, světlá košile, bílé triko s límečkem či bez límečku. (Myslete prosím na to, že pánové budou mít červené kšandy a motýlek, tak aby to dobře vypadalo)

Pokuste se prosím vyhnout výrazným barvám a oblečení s nápisy a potisky. Oblečení uvádím pro představu. Samozřejmě záleží co je doma v šatníku, nebo se vypůjčí od kamarádek 🙂